טכנולוגיות מסייעות

תוסף נגישות לדפדפן - אנדי און

תוסף נגישות לדפדפן - אנדי און

אחותו של המנכ"ל היא אדם עם מוגבלות ולפני מספר שנים קרה לה משהו מיוחד היא התחילה להשתמש באינטרנט. השינוי שהיא עברה הוא עצום! היא התחילה לקרוא תוכן שהיא אוהבת, הכירה אנשים חדשים ואפילו יש לה podcast שהיא משדרת מפעם לפעם והיא כל כך מאושרת אחרי כל פעם. כשהמנכ"ל ראה את השינוי העצום שהיא עברה הוא שאל את עצמו רק שאלה אחת: למה לא לכולם?

כל הדברים שנראים לנו מובנים מאליו בין אם זה להכיר אנשים ברשתות החברתיות, לקבל הצעות עבודה במייל או לקנות דרך האינטרנט, עבור אנשים עם מוגבלות זה אתגר. זו הסיבה שאנחנו עוסקים בתחום ולשם כך הקמנו את החברה ופתחנו את המוצר שלנו - אנדי און.

הטכנולוגיה

אנדי און היא טכנולוגיה המאפשרת לאנשים עם מוגבלות את העצמאות והחופש לגלוש בכל אתר אינטרנט ללא חסמים וללא תלות בבעלי האתרים. ניתן להתחבר לטכנולוגית אנדי און ע"י התקנה פשוטה של תוסף בדפדפן ולאחר ההתקנה, אנדי און ילווה אותך בכל אתר שאתה גולש בו.

לראשונה בהיסטוריה

לראשונה בהיסטוריה אדם עם מוגבלות יכול להתאים כל אתר לצרכיו ולבצע התאמות נגישות באופן אחיד וגורף בכל המרחב האינטרנטי.

ניקח לדוגמא אנשים עם הפרעת קשב וריכוז שצריכים ללמוד דרך האינטרנט,
אנחנו מאפשרים להם לצמצם את הפוקוס ולהתרכז בתוכן ממוקד ובדיקות עם משתמשים בשטח הראו שאנחנו מצליחים להכפיל את זמן הלמידה שלהם, במקום שהם ילמדו שעה וחצי הם כעת יכולים ללמוד כפול זמן ואף יותר. דוגמא נוספת; בעזרת אנדי און, אנשים מבוגרים שקשה להם לקרוא תוכן מכל סיבה שהיא, יכולים לבחור להקשיב לתוכן.

למעשה בזכות אנדי און ותפיסה חדשנית הפכנו את הדפדפן לנגיש!

הטכנולוגיה של אנדי און כוללת בליבת המערכת machine learning. כך כל אתר אליו הגולש נכנס עובר בדיקה קפדנית של המערכת לזיהוי בעיות נגישות והיא מתקנת אותם אוטומטית ללא פעולה של הגולש ובהתאם לצרכיו האישיים. כך למעשה אנחנו מספקים חוויית נגישות אישית. אנו תומכים במנעד רחב של טכנולוגיות מסייעות כגון קוראי מסך, מתגים ועוד. אנו עומדים בכל תקני הנגישות הבינלאומיים.

הורדת תוסף הנגישות אנדי און

             firefox הורדה
  • 1735
תחליפי מסך
Profile Image

תחליפי מסך

עיצוב נגיש עבור עיוורון צבעים
Profile Image

עיצוב נגיש עבור עיוורון צבעים

מי חייב להנגיש את אתר האינטרנט שלו
Profile Image

מי חייב להנגיש את אתר האינטרנט שלו